Remis w ostatnim kontrolnym spotkaniu

W dniu 11.08.2015 Ks Brzezówka rozegrała ostatnie spotkanie kontrolne z MKS Promyk Golasowice.
Pierwsze minuty po rozpoczęciu należały dla gości, którzy już po paru minutach zdobyli prowadzenie gdy dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał jeden z zawodników przyjezdnych. Z biegiem czasu gospodarze zaczęli grać co raz lepiej czego dowodem jest wywalczenie rzutu karnego, który pewnie wykorzystał Tomasz Pinkas. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.   Po zmianie stron Brzezówka grała lepiej od Golasowic. Na 2:1 dla gospodarzy podwyższył z rzutu karnego Tomasz Pinkas, a chwile później na 3:1 podwyższył Bartek Piksa. Końcówka meczu należała jednak dla gości, którzy najpierw wykorzystali błąd obrońcy na spółkę z bramkarzem i zdobyli kontaktową bramkę, a chwilę przed końcem meczu wyrównali z rzutu rożnego. Końcowy wynik 3:3

Skład KS Brzezówka:

Pinkas Tomasz, Sojka Łukasz, Pinkas Dariusz, Korneluk Sebastian, Waligóra Łukasz, Karas Arkadiusz, testowany zawodnik, Karas Kamil, Pasterny Artur, Cybulski Mateusz, Piksa Bartek, Kubicius Andrzej, oraz 2 testowanych zawodników.